Skladovanie

Skladovanie je významnou súčasťou našich logistických služieb. Naše skladové priestory sú vybavené najmodernejšou skladovacou technikou a spĺňajú najprísnejšie kritériá pre skladové hospodárstvo. Disponujeme skladmi v strednej časti Európy v blízkosti hlavných dopravných uzlov a v spolupráci s Hitachi Transport System tiež v západných krajinách Európy vrátane kľúčových námorných prístavov a v ďalších mimoeurópskych štátoch. Skladujeme štandardné palety aj neštandardne balený tovar vrátane chladených režimov. Prevádzkujeme colné sklady. Poskytujeme skladovaciu službu od konsolidácie paletových zásielok až po spracovanie vysoko-objemových zákaziek.

Výhody nášho riešenia:
Príjem, kontrola, skladovanie, evidencia, identifikácia, pohyb tovaru, atd.. sú riadené vyspelým WMS systémom, ktorý umožňuje pravidelné reporty, inventúry a on-line riadenie tokov tovaru zákazníkom. V prípade potreby sme schopní skladovať tovar v lokalite a za technologických podmienok určených zákazníkom. V súvislosti so skladovaním tovaru poskytujeme veľké množstvo sprievodných, ale aj ďalších logistických služieb až po 3PL riešenia.
 

Skladovanie v Európe:
je zaisťované sieťou skladov v celkovej kapacite 110 000 m². Európske sklady sú dislokované na Slovensku a v ČR, ďalej potom v kooperácii so spoločnosťou HTS v Holandsku, Veľkej Británii, Španielsku, Francúzku a Taliansku, vždy v blízkosti dôležitých dopravných uzlov. Vybavenie a poskytované skladové služby sú na špičkovej európskej úrovni. Na základe potrieb zákazníkov sú ESA a HTS schopní rýchleho nájdenia vhodnej lokality a zriadenia ďalších skladových priestorov s optimálnou polohou a vybavením odpovedajúcim potrebám zákazníka a charakteru poskytovaných služieb.

Kontakt

Andrej Ott
Tel.: +421 2 208 30 174
Mobil: +421 908 935 963
E-mail: ott.andrej@esa-logistics.eu


Ing. Ingrid Domoráková
Tel.: + 421 (2) 208 30 172
Mobil: + 421 908 768 833
E-mail: domorakova.ingrid@esa-logistics.eu


Formulár dopytu

Meno:

Priezvisko*:

Email*:

Telefón:

Text odkazu*:

* Takto označené polia je nutné vyplniť.


Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap