Komplexné riešenie GREEN3PL

V posledných niekoľkých rokoch došlo v oblasti logistiky k významným zmenám. Dnes začínajú všetky priemyselné odvetvia (výrobné, veľkoobchodné alebo maloobchodné) úplne predávať logistické operácie profesionálnym poskytovateľom, t.j.logistickým spoločnostiam s cieľom znížiť náklady a zvýšiť kvalitu a flexibilitu svojej logistiky.
Od polovice 80. rokov 20. storočia sú zavádzané do logistických služieb inovatívne riešenia, ktoré znižujú náklady, zvyšujú efektivitu používaním informačných systémov, koordinujú a riadia zásobovanie, výrobu aj obchodné aktivity. Pre tento komplexný balík služieb, predtým známy ako „Komplexná logistika“, sa dnes vžilo označenie „Third Party Logistics (3PL)“. Jedná sa o odvetvie s veľmi rýchlo rastúcim dopytom. Skupina ESA sa už niekoľko rokov zaraďujek poskytovateľom služieb typu 3PL na Slovensku a v ČR.

 
     
Logistická služba GREEN3PL bola vyvinutá a je skupinou ESA poskytovaná od roku 2009. Oproti klasickej 3PL službe je rozšírená o stále dôležitejšie kritérium - optimálne ekologické riešenie pre všetky logistické procesy. Označenie GREEN zaručuje, že služby poskytované skupinou ESA sú šetrné k životnému prostrediu.
V spolupráci so špecializovaným odborníkom na 3PL služby - spoločnosťou HTS, je možné poskytovať služby 3PL v celej Európe a vo vybraných častiach sveta.

Kontakt

Andrej Ott
Tel.: +421 2 208 30 174
Mobil: +421 908 935 963
E-mail: ott.andrej@esa-logistics.eu


Ing. Ingrid Domoráková
Tel.: + 421 (2) 208 30 172
Mobil: + 421 908 768 833
E-mail: domorakova.ingrid@esa-logistics.eu


Formulár dopytu

Meno:

Priezvisko*:

Email*:

Telefón:

Text odkazu*:

* Takto označené polia je nutné vyplniť.


Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap