Námorné, letecké a železničné prepravy

1. Železničné prepravy tovaru

ESA Logistika nasleduje aktuálne trendy na trhu a ponúka moderné riešenia v globálnych dodávateľských reťazcoch, pričom venuje zvláštnu pozornosť optimalizácii časového faktoru, efektívnosti a ekologického aspektu.

ESA ponúka pozemnú kontajnerovú dopravu z prístavov Baltského mora na trh CEE a taktiež železničné kontajnerové manipulácie v spolupráci s medzinárodnými dodávateľskými reťazcami. Jedným z prioritných projektov a smerov, ktoré rozvíjame v rámci skupiny ESA, je železničné spojenie medzi Európou a vzdialeným východom, predovšetkým Čínou.

Vďaka spolupráci medzi spoločnosťami globálnej skupiny Hitachi Transport System Group -  spoluvlastníkom ESA – ponúkame riešenie a riadenie celého dodávateľského reťazca v rámci projektu Nová hodvábna cesta. Štandardom je dodanie „od dverí k dverám“, ktoré realizujeme práve ako súčasť globálnej spoločnosti Hitachi.

Ďalším dôležitým smerom, ktorý je predmetom našeho záujmu a môžeme ponúknuť, sú železničné spojenia medzi prístavom Piraeus a hlavnými mestami CEE.

Pre viac informácii nás, prosím, kontaktujte:

Karolina Gorzelak - Intermodal Project Coordinator
e-mail: gorzelak.karolina@esa-logistics.eu
tel.: +48 571 309 186

 

2. Letecké a námorné prepravy tovaru

ESA Logistika ponúka komplexné služby leteckej a námornej prepravy ako súčasť globálneho zasielateľstva. Naše služby zahŕňajú hlavné obchodné cesty aj menej populárne destinácie. Pracujeme s hlavnými leteckými a námornými spoločnosťami, cargo agentmi z Hitachi Transport System a taktiež s nezávislou sieťou agentov. Naši subdodávatelia sú vyberaní podľa zásady "najvyššia kvalita služieb pre našich zákazníkov". ESA Logistika je registrovaný člen IATA s prístupom CASS a registrovaná spoločnost pre operácie v prístavoch. Colné služby na letiskách a námorných termináloch sú prevádzkované vrátane zjednodušených postupov na vybraných miestach prostredníctvom certifikovaných colných agentov, aby naši zákazníci obdržali náklad v čo najkratšej dobe. Vzhľadom k blízkosti nemeckých námorných prístavov a ​​letísk ponúkame zabezpečenie všetkých operácií a colných služieb spoločností Hitachi Transport System v Nemecku.

Ako súčasť našich leteckých a námorných služieb ponúkame využitie operácií „od dverí /z prístavu do prístavu/ k dverám“, ktoré zákazníci požadujú. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na kompletné zaistenie tovaru a jeho transport za veľmi priaznivé ceny a taktiež na podporu našeho skúseného prevádzkového a obchodného oddelenia.

Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte:
Letecké prepravy -  e-mail: air.pl@esa-logistics.eu
Námorné prepravy - e-mail: sea.pl@esa-logistics.eu
tel.:+48 502 914 331

 


Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap