Dopravné riešenie

patria k základným logistickým službám našej spoločnosti. Dopravné služby poskytujeme globálneho, európskeho aj lokálneho rozsahu. Portfólio prepráv zahŕňa cestnú, železničnú, lodnú a intermodálnu dopravnú službu importného, exportného a treťozemského charakteru zaistené vlastnými prostriedkami, špedičnými službami alebo zmluvnými partnermi.
V rámci cestnej dopravy v Európe a tuzemsku zabezpečujeme konvenčné a expresné prepravy vrátane dokládok, vysoko-objemovej a nadrozmernej prepravy.

Výhody nášho riešenia:
Vždy realizujeme také dopravné riešenia, ktoré najlepšie spĺňajú požiadavky zákazníkov s ohľadom na minimalizáciu nákladov a optimálne nastavenie toku prepravovaného tovaru. S využitím rozsiahlych skúseností, plánovacieho softwéru, satelitnej navigácie a informačných systémov prepojených so zákazníkom, vytvárame unikátne dopravné riešenia „na kľúč“. V súvislosti s dopravou tovaru poskytujeme veľké množstvo sprievodných, ale aj ďalších logistických služieb až po 3PL riešenia.

Globálne dopravné riešenia:
zaisťujeme z akejkoľvek svetovej destinácie prepravy podľa požiadaviek zákazníka. Navrhujeme optimálne a efektívne kombinácie druhov prepravy vrátane námornej a leteckej. Opierame sa o spoľahlivú sieť zloženú z vlastných dopravných prostriedkov, medzinárodnej a medzikontinentálnej dopravnej štruktúry HTS a siete ďalších skúsených zmluvných partnerov.

Dopravné riešenie v HTS

Kontakt

Andrej Ott
Tel.: +421 2 208 30 174
Mobil: +421 908 935 963
E-mail: ott.andrej@esa-logistics.eu


Ing. Ingrid Domoráková
Tel.: + 421 (2) 208 30 172
Mobil: + 421 908 768 833
E-mail: domorakova.ingrid@esa-logistics.eu


Formulár dopytu

Meno:

Priezvisko*:

Email*:

Telefón:

Text odkazu*:

* Takto označené polia je nutné vyplniť.


Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap