Profil spoločnosti

Skupina ESA je jednou z popredných logistických spoločností so zastúpením v 4 štátoch strednej Európy (CZ, SK, PL, HU). V súčasnej dobe tu pracuje asi 1000 zamestnancov.
Strategickým partnerom sa na prelome rokov 2007/08 stal japonský líder v doprave a logistických službách, firma Hitachi Transport System, Ltd. (HTS), ktorá svojim zákazníkom zaisťuje službu 3PL po celom svete.

ESA sa zameriava na poskytovanie komplexných logistických riešení s maximálnou mierou ohľaduplnosti k životnému prostrediu. V roku 2010 bol zavedený logistický produkt „Green 3PL solutions“, ktorý spája komplexnú logistiku s environmentálnym chovaním a zodpovednosťou.
ESA tiež zaisťuje jednotlivé logistické služby, jej hlavnými piliermi sú dopravné riešenia, skladovanie, distribučná logistika, outsourcingové riešenia, predaj FMCG a služby pridanej hodnoty (VAS).

V nadväznosti na potreby zákazníkov preberá ESA zodpovednosť za komplexné logistické riešenia a systémové zlepšovanie. Cieľom je vždy dlhodobá spolupráca a vo vzťahu k zákazníkom sa riadi mottom: „ Spoločnou cestou k najlepšiemu riešeniu.“

Pridaná hodnota spolupráce:

  • efektívna a špičkovo prevedená logistická služba
  • individuálne riešenie šité na mieru; naše motto: „ Premýšľame v prospech klienta“
  • zaistenie logistických činností po celom svete
  • ohľaduplnosť k životnému prostrediu
  • inovatívnosť, neustály rozvoj technológií a procesov

Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap