Politika vzťahov s dodávateľmi


„Naša politika voči dodávateľom je vedená nasledujúcimi strategickými zásadami:

 

  1. Zdôrazňujeme a presadzujeme spravodlivé obchodné praktiky, otvorenosť, etiku a rovnosť príležitostí ako voči doterajším, tak aj novým dodávateľom.
  2. Vo vzťahoch s dodávateľmi podporujeme tímovú spoluprácu s ohľadom na neustále zvyšovanie hodnoty ako pre nás, tak aj pre našich partnerov.
  3. Za strategických považujeme predovšetkým externých dopravcov, dodávateľov prepravnej, manipulačnej a skladovej techniky, informačných systémov a servisných dodávateľov. S nimi sme sa rozhodli budovať vzťahy partnerstva.
  4. V prípade, že dodávatelia preukážu opakovane vysokú spôsobilosť plniť naše požiadavky, bude im ponúknutá dlhodobá spolupráca.
  5. Hodnotenie výkonnosti dodávateľov budeme vykonávať podľa kritérií akosti, profitability, nákladov na životný cyklus, pružnosti reakcie, rešpektovania zákonov a noriem v oblasti BOZP,PO , rozvoja ich aktivít v oblasti sociálnej zodpovednosti a rešpektovania legislatívnych noriem v oblasti ochrany životného prostredia
  6. Očakávame pritom, že naši dodávatelia prijmú za svoje tie hodnoty a princípy, ktoré sa snažíme presadzovať my sami vo svojich vlastných činnostiach
     

 


Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap