O nás

POSLANIE

Efektívne a špičkovo realizovaná logistická služba je nástrojom našej expanzie. Vytvára vysokú pridanú hodnotu, ktorá zaručuje nadpriemernú motiváciu a rast našich úspešných a schopných ľudí, generuje zdroje na inovácie, na rozvoj technológií a procesov, čo umožňuje budovať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi a dosahovať tak ich plnej spokojnosti.
 

PRIDANÁ HODNOTA

Robíme efektívnu logistiku, preberáme zodpovednosť za komplexné logistické riešenia, pracujeme s ohľadom na životné prostredie a naše vzťahy so zákazníkmi sú nadštandardné.
 

NAŠI ĽUDIA

Filozofia: "Naši ľudia tvoria jeden spoločne kooperujúci tím s vedomím závislosti a zodpovednosti jeden k druhému, nesúci spoločnú zodpovednosť za efektivitu a kvalitu služby a pracujú tak, že sú hrdí na výsledok svojej práce."

  • Chceme pokračovať vo vzdelávaní našich ľudí s cieľom vytvoriť systém vo vzdelávaní a raste.
  • Správame sa k našim ľuďom tak, ako chceme, aby sa správali k našim najdôležitejším TOP klientom.
  • Aktuálnou témou je zosúladiť záujmy spoločnosti a spolupracovníkov, tým zvýšiť spokojnosť ľudí, následnú motiváciu a tímovú spoluprácu.
  • Je potrebné dosiahnuť prijatie rolí / akceptovať zodpovednosť za rast a budúcnosť danej profesie, činnosti alebo útvaru /.

Pravidlo: Naši kompetentní a motivovaní ľudia vytvárajú vysokú pridanú hodnotu, o ktorú sa s nimi delíme v nadpriemernej hmotnej motivácii.
 


Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap