Zamestnávateľ ESA


ESA LOGISTIKA významne dbá o kultúru a prostredie spoločnosti utváranej zamestnancami. Preferuje poctivosť, zodpovednosť a vôľu zlepšovať sa. Zamestnanci a ESA LOGISTIKA sú partnermi a jeden bez druhého nemôžu fungovať.

Dôležitou súčasťou rozvoja pracovníkov ESA LOGISTIKA je následné vzdelávanie vo vnútri firmy s cieľom neustáleho zvyšovania vedomostí a znalostí pracovníkov v ich odbore.

Všeobecné hodnoty firemnej kultúry:

  • Hovor otvorene a dodržuj svoje slovo
  • Prinášaj nápady, zlepšuj, inovuj. Omyly pri hľadaní nových postupov sú tolerované.
  • Spolupracuj s kolegami.
  • Tvoje pracovisko je tvojou vizitkou.
  • Každým svojim činom reprezentuješ spoločnosť.
  • ESA LOGISTIKA je taká, aký si aj Ty!
     

ESA LOGISTIKA ponúka svojim zamestnancom kariérny rast a stabilitu pracovného miesta. Uvádzame niekoľko príkladov profesných životopisov našich zamestnancov.

Milan Kollár  nastúpil do ESA LOGISTIKA v roku 2007 ako dispečer pre vnútroštátnu distribúciu. Od roku 2008 sa stal manažérom
tohto oddelenia a priamo vedie tím dispečerov a vodičov dispečingu vnútroštátnej distribúcie.

Ing. Jozef Lompart sa stal členom nášho tímu v roku 2007 na pozícii technológ dopravy.  Dnes vedie najväčšie dopravné stredisko v spoločnosti a manažuje vysunuté pracovisko Beckov s viac než 80 zamestnancami.

Mgr. Andrea Šottníková sa zamestanala v ESA LOGISTIKA v roku 2000 ako mzdová účtovníčka. V roku 2005 sa stala vedúcou personálneho
oddelenia, od roku 2011 je na pozícii HR manager a je členom top manažmentu spoločnosti.
 

Rada na záver od zamestnancov ESA:

Pamätajte na základné pravidlo výkonu. Výkon ovplyvňuje tri veci: chcenie, znalosti – skúsenosti a podmienky k práci. Najdôležitejšie je chcieť. Pretože kto chce a nevie, naučí sa. Kto chce a nemá podmienky, vyjedná si ich. Ale kto má podmienky, vie a nechce sa mu, ten má problém.
Všetkým potenciálnym záujemcom o prácu v spoločnosti ESA LOGISTIKA, s.r.o. prajeme odhodlanie niečo dokázať, nevzdať to pri prvých komplikáciách, hľadať riešenie a spoluprácu.

Informácie pre uchádzačov o zamestnanie


Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap