Kariéra


ESA LOGISTIKA patrí medzi najvýznamnejšie logistické spoločnosti na Slovensku a v ČR. Najnovšie otvorila svoje pobočky v Poľsku a Maďarsku, ale svoje služby ponúka pre celú Európu. Logistický servis, ktorý je hlavnou ponukou zahŕňa predovšetkým dopravu a špedíciu, skladovanie, balenie a úpravu tovaru, outsourcing obsluhy skladov, colnú deklaráciu a prevádzkovanie distribučných systémov s cieľom svoje služby zákazníkom poskytovať komplexne napr. formou produktu GREEN 3PL.

ESA LOGISTIKA kladie mimoriadny dôraz na ochranu prírody a svoju prácu vykonáva tak, aby čo najviac zmenšila negatívne účinky na životné prostredie.

ESA LOGISTIKA starostlivo dbá o zdravie svojich zamestnancov zabezpečením dodržiavania všetkých platných právnych predpisov a noriem z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s cieľom identifikovať a minimalizovať všetky riziká.

Medzi základné priority spoločnosti ESA LOGISTIKA patrí starostlivosť o svojich zamestnancov. V súčasnosti tu pracuje viac ako 1000 profesionálov pre ktorých sú vytvorené benefitné programy.

 Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

     Mapa webu      RSS kanál      XML Sitemap